Nezáväzná konzultácia zadarmo

Nechajte nám prosím Váš kontakt. Radi sa s Vami porozprávame o Vašich potrebách a odpovieme na Vaše otázky. 

Prosím, zadajte tel. číslo vo formáte 0905 000 000
Prosím, zadajte email vo formáte vasemail@email.com

BPG Blog

Naše inovatívne finančno-realitné služby, perspektívne projekty, stratégie obchodovania a investičné príležitosti vám radi predstavíme v sérii pravidelných BPG blogov. Sledujte náš web a o novinkách zo sveta BizPartner Group sa dozviete vždy z prvej ruky.

28. Február 2023

Pôjdu ceny nehnuteľností dole? Pozrite si aktuálne predikcie.

Plánujete kúpu nehnuteľnosti a rozmýšľate nad tým, či by ste mali konať hneď, alebo je lepšie počkať? Pôjdu ceny nehnuteľností dole v najbližších mesiacoch, alebo treba počítať s ich ďalším rastom? Pripravili sme si pre vás prehľad tých najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali brať do úvahy.

20. Február 2023

Drahšie hypotéky na Slovensku: Ako získať vlastné bývanie, keď vám to nevychádza?

Vysoká inflácia spôsobila, že Európska centrálna banka je nútená postupne zvyšovať základné úrokové sadzby. Tie podľa predpokladov Raiffeisen Research začiatkom roka 2023 presiahnu úroveň 3 %, čo nie sú dobré správy pre záujemcov o nové bývanie.

9. Február 2023

Máte vybratú nehnuteľnosť, ale nemáte financie? Takto kúpite bývanie pre mladých bez hypotéky!

Podarilo sa vám nájsť vašu vysnívanú nehnuteľnosť, avšak nemáte našetrených niekoľko desiatok tisíc eur, aby ste si ju mohli kúpiť v hotovosti? Bývanie pre mladých si môžete zaobstarať aj bez vlastných zdrojov, hypotéky a pôžičiek od blízkych! Ako na to?

1. Február 2023

Ako bude vyzerať realitný trh na Slovensku v roku 2023? Poznáme najnovšie predpoklady vývoja!

Mnohí preto s napätím čakajú, čo prinesie rok 2023. Dostaví sa konečne pokles cien nehnuteľností? Ako aktuálna situácia na trhu ovplyvní výšku nájmov? Prinášame vám prehľad najnovších predikcií, ktoré by ste rozhodne mali poznať!