Nezáväzná konzultácia zadarmo

Nechajte nám prosím Váš kontakt. Radi sa s Vami porozprávame o Vašich potrebách a odpovieme na Vaše otázky. 

Prosím, zadajte tel. číslo vo formáte 0905 000 000
Prosím, zadajte email vo formáte vasemail@email.com

BPG Blog

Naše inovatívne finančno-realitné služby, perspektívne projekty, stratégie obchodovania a investičné príležitosti vám radi predstavíme v sérii pravidelných BPG blogov. Sledujte náš web a o novinkách zo sveta BizPartner Group sa dozviete vždy z prvej ruky.

28. Október 2022

Kupujem “čistú” nehnuteľnosť?

Slovíčkom “čistý” zaiste nemáme na mysli, či je vo vami zamýšľanej nehnuteľnosti všetko upratané a na svojom mieste, ale či je nehnuteľnosť zaťažená niektorou z foriem inštitútov využívaných v právnej praxi. Pri kúpe nehnuteľnosti sa kupujúci zaujímajú o list vlastníctva, na ktorom je nehnuteľnosť zapísaná.

28. Júl 2022

Nestíhate splácať svoju nehnuteľnosť, no nechcete o ňu prísť?

Nestíhate splácať svoju nehnuteľnosť? Ocitli ste sa v nepríjemnej situácii, ktorej dôsledkom sú omeškané splátky? Hrozí vám, že o nehnuteľnosť prídete? Férovým riešením môže byť práve služba VoVlastnom.

5. Júl 2021

Predaj nehnuteľnosti má svoje pravidlá

Rovnako ako kúpa nehnuteľnosti, aj jej predaj je veľkým životným krokom. Či už predávate, pretože túžite po väčšom, prípadne po menšom alebo z iných dôvodov, vzdať sa niečoho, čo je vaše, nemusí byť vždy ľahké. Cennou radou pre výhodný predaj je klásť dôraz na detaily.