Nezáväzná konzultácia zadarmo

Nechajte nám prosím Váš kontakt. Radi sa s Vami porozprávame o Vašich potrebách a odpovieme na Vaše otázky. 

Prosím, zadajte tel. číslo vo formáte 0905 000 000
Prosím, zadajte email vo formáte vasemail@email.com

BPG Blog

Naše inovatívne finančno-realitné služby, perspektívne projekty, stratégie obchodovania a investičné príležitosti vám radi predstavíme v sérii pravidelných BPG blogov. Sledujte náš web a o novinkách zo sveta BizPartner Group sa dozviete vždy z prvej ruky.

25. September 2023

Tento investičný fond vám dá nehnuteľnosť ako zálohu voči vašej investícii

V skupine BizPartner Group už niekoľko rokov prevádzkujeme investičný fond, ktorý sa teší záujmu investorov práve vďaka vysokej miere bezpečnosti. Najvýznamnejším rozdielom pri investovaní s nami oproti bežným investičným fondom je fakt, že všetci naši investori majú svoju investíciu chránenú samostatným záložným právom k vybranej nehnuteľnosti prevyšujúcej hodnoty.

15. September 2023

Obchodovanie s nehnuteľnosťami: Kapitál už nie je prekážkou!

Máte cit a skúsenosti pre obchod s nehnuteľnosťami, poznáte svoj lokálny realitný trh, no nemáte pre efektívne obchodovanie potrebný kapitál? Využite našu službu. Na obchodovanie vám poskytneme až 80 % prostriedkov a je len na vás, ako ich dokážete zhodnotiť.

25. August 2023

Úrokové sadzby a príležitosti na trhu s nehnuteľnosťami

V blízkej budúcnosti sa očakáva stabilizácia úrokových sadzieb, resp. ich pokles. Keď sa tak stane, dopyt po nehnuteľnostiach pravdepodobne opäť vzrastie, čo zvýši ich hodnotu. Tešiť sa zo zaujímavých ziskov sa preto budú tí, ktorí sa k nim dostali v období ich poklesu. Čo ak by ste si mohli nehnuteľnosť rezervovať dnes, za dnešnú cenu a financovanie riešiť, až keď sa trh stabilizuje?

28. Júl 2023

Čínska ekonomika stratila ťah. Peking prvykrát priznal, že má problém.

Nedávne správy z Pekingu nám hovoria, že Čína prvýkrát otvorene priznala, že sa stretáva s problémami vo svojej ekonomike. Tento prudký odklon od obvyklého samochválu vyvoláva otázky o skutočnom stavu čínskej ekonomiky a možných dôsledkoch na globálnu ekonomickú scénu.