Nezáväzná konzultácia zadarmo

Nechajte nám prosím Váš kontakt. Radi sa s Vami porozprávame o Vašich potrebách a odpovieme na Vaše otázky. 

Prosím, zadajte tel. číslo vo formáte 0905 000 000
Prosím, zadajte email vo formáte vasemail@email.com

BPG Blog

Naše inovatívne finančno-realitné služby, perspektívne projekty, stratégie obchodovania a investičné príležitosti vám radi predstavíme v sérii pravidelných BPG blogov. Sledujte náš web a o novinkách zo sveta BizPartner Group sa dozviete vždy z prvej ruky.

25. August 2023

Úrokové sadzby a príležitosti na trhu s nehnuteľnosťami

V blízkej budúcnosti sa očakáva stabilizácia úrokových sadzieb, resp. ich pokles. Keď sa tak stane, dopyt po nehnuteľnostiach pravdepodobne opäť vzrastie, čo zvýši ich hodnotu. Tešiť sa zo zaujímavých ziskov sa preto budú tí, ktorí sa k nim dostali v období ich poklesu. Čo ak by ste si mohli nehnuteľnosť rezervovať dnes, za dnešnú cenu a financovanie riešiť, až keď sa trh stabilizuje?

28. Júl 2023

Čínska ekonomika stratila ťah. Peking prvykrát priznal, že má problém.

Nedávne správy z Pekingu nám hovoria, že Čína prvýkrát otvorene priznala, že sa stretáva s problémami vo svojej ekonomike. Tento prudký odklon od obvyklého samochválu vyvoláva otázky o skutočnom stavu čínskej ekonomiky a možných dôsledkoch na globálnu ekonomickú scénu.

29. Jún 2023

Poistka proti inflácii zlyháva. Výnosy realitných fondov ohrozuje aj obľuba práce z domu.

Realitné fondy sú kolektívne investičné nástroje, ktoré zhromažďujú peniaze od investorov a investujú ich do komerčných nehnuteľností.

29. Máj 2023

Investovanie do nehnuteľností vs. investovanie zabezpečené nehnuteľnosťou. Aký je rozdiel?

“Znie to až príliš dobre na to, aby to bola pravda”. Myšlienka, ktorá napadne mnohým skúsenejším investorom po informácii, že sme v oblasti nehnuteľností za minulý rok dokázali svojim investorom vyplatiť výnos až 15,21%.